ENNUSTAJANA paljastan tulevaisuuden

Muutoksia tulossa, presidentti vaihtuu, asiat hyvään suuntaan menossa, kiitos koko SUOMEN KANSALLE KIITOS,KIITOS
KOHTI PAREMPAA YHTEISKUNTAA OLEMME MENOSSA VAUVAT JA VAARIT!
1120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

SINÄ NÄET VAIN LASIESILÄPI JA HÖPÖTÄT MITÄ NÄET HÖLMÖSTÄ UHRISTA ! JA KERROT SATUJA KUN OLET ENSIN KYSYNYT NIIHIN VASTAUKSET ! ETTÄ TAJUUTKO JO ETTÄ SAULI NIINISTÖ ON PRESIDENTTI JA KOKO SUOMEN KUNINGAS SALETTI 1: NEN. PUUAIVO PAINA SE NUMERO LAPPUUSI HUOMENNA MITÄ EI SULLE EDES KOULUSSA SAANUT ANTAA ; PÖNTTÖ PÄÄ MIKÄ SE MUMERO ON ??? MUISTA SUA KYTÄTÄÄN ???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LIVETAITEILIJA kirjoitti:

Muutoksia tulossa, presidentti vaihtuu, asiat hyvään suuntaan menossa, kiitos koko SUOMEN KANSALLE KIITOS,KIITOS
KOHTI PAREMPAA YHTEISKUNTAA OLEMME MENOSSA VAUVAT JA VAARIT!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu