Niin, onko aina pakko "saada" kun harrastaa seksiä?
Yleensähän se siihen tähtää mutta ollaan naiseni kanssa monesti rakasteltu ihan vaan koska se tuntuu hyvältä. Tyttöystäväni sanoo, että se ei haittaa vaikka hän ei tulisikaan, vaikka minä tulen, koska seksi joka tapauksessa on tuntunut hyvälle. Onko tää teistä muista ihan älytömän kuuloista tarinaa?
Yleensähän se siihen tähtää mutta ollaan naiseni kanssa monesti rakasteltu ihan vaan koska se tuntuu hyvältä. Tyttöystäväni sanoo, että se ei haittaa vaikka hän ei tulisikaan, vaikka minä tulen, koska seksi joka tapauksessa on tuntunut hyvälle. Onko tää teistä muista ihan älytömän kuuloista tarinaa?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei oo mitään älyttömän kuuloista tarinaa...kyllähän se seksi voi hyvältä tuntua ilman sitä orgasmin saamistakin...=)
Seksi useimmiten tuntuu joka tapauksessa hyvältä. Ehkeivät kaikki naiset tarvitse
aina orgasmia. Mieshän saa poikkeuksetta.
Minä en saa läheskään aina, eikä se tosiaankaan haittaa yhtään. Nautin silti, ja sitten jää sellainen 'lataus' päälle, että kun vaikka pari päivää myöhemmin sekstataan ja sitten saan, niintuntuu tosi hyvälle!
Tulen kiukkuiseksi jos en saa orgasmia.
Tuo ajatushan se just on monesti sen orgasmin tiellä kun siitä tulee sellainen pakottava tarve. Silloin kun vaan touhuaa läheisyydestä ja lämpimistä tunteista on se "mahevaa" muutenkin. Sitten jos se orgasmi sieltä tulee on se mieluinen lisä. Aina ei saa eikä aina voi saada, mutta en minä vielä huonoa "panoa" ole koskaan (onneksi) kokenut ;)
Olen minä sen huononkin panon kokenu kerran. Eipäs vaan muistunu mieleen. Se ei johtunu mistään orgasmin puutteesta kuitenkaan, joten ei vaikuta mun vastaukseen. Kyseinen uros oli todellinen tumpelo jokaisella aktin osa-alueella. Kruunasi vielä koko tilanteen sillä, että oli "unohtanut mennä siihen jonoon, jossa heppejä jaettiin". No olihan hänellä tietysti heppi, mutta alamittainen =/
Niin ja sitten taas se loppukommentti, ettei kukaan pahoita mieltään. Tässä esimerkki aktissa ei ole suurin merkitys sillä, että miehellä oli pieni kalu. Naisen voi saada tyytyväiseksi niin monella tavalla. Tällä miehellä ei vaan ollu homma hallussa oikein mitenkään, joten siitä ei jääny kovin hienot muistot. Tärkeintä on se, että pyritään siihen nautintoon ja nautinnon tuottamiseen... juu =)