SAK ajaa vain johtajiensa kukkaroa

Näkihän sen jo Herra Ihalaisen pukukaupoissa.
Vielä jäsenten rahojen tuhlaamisesta vaalityöhön.
Eroan SAK:sta ja äänestän rehellistä
SAULI NIINISTÖÄ.
264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sak:n jäsen olet... vaikka olisit, niin kun maksat jäsenmaksusi, niin se ei ole enää sinun rahaa, ei millään tavalla.

Äänestä

mtk:n jäsen.Kuinkas se eroaminen käytännössä tapahtuu jos et ole jäsen,ettet vaan olisi näitä aivottomia kokoomusnuoria.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PAKSUKSI kirjoitti:

Näkihän sen jo Herra Ihalaisen pukukaupoissa.
Vielä jäsenten rahojen tuhlaamisesta vaalityöhön.
Eroan SAK:sta ja äänestän rehellistä
SAULI NIINISTÖÄ.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu