Tarja Halonen ja Marianne Laxen !

Kuka tietää?
2271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos olet mieltynyt homoseksuaalisuuteen ,niin netistä varmaan löytyy homo linkkejä sinunkin
tarpeisiin!Nehä ne näitä kyselevät ja niistä
paasaavat joilla on tämänkaltaisia mieltymyksiä!
Kokoomuksessa taitaa olla paljon seksuaalivähemmistöihin kuuluvia!Eihän sitä tiedä
kuka tulee vielä ulos kaapista!Suuri osa pedofiileistä on tunnettuja porvaripolitikoita!

Äänestä
  • Siihen Halosen SeTalainen tausta.

    Mitä saammekaan tulokseksi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lesbo-pari? kirjoitti:

Kuka tietää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu