Suuryrityksien etujen valvoja

Sale vahtii, että suuryritysten hallituksissa keikaroivat nilkit saavat kunnon optiot. Kyllä kannatti äänestää Salea.
1104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Valehtelu jatkuu ja paniikki Halosen leirissä.

Halonen juuri allekirjoitti rikkaiden varallisuusveron poiston ja hyväksyi Nesteen herrojen jätti optiot!! -- Niin se siitä
Halosen köyhien asiasta ja koko kansan pressasta.

Niinistö perustaa sentään oikeuden mukaisuuteen ja rehellisyyteen arvojaan ja on suomalaisen työn
asialla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sale kirjoitti:

Sale vahtii, että suuryritysten hallituksissa keikaroivat nilkit saavat kunnon optiot. Kyllä kannatti äänestää Salea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu