ÄSSÄT RULEZ

ÄSSÄT RULEZ
3201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

... Ässäfani, mut täytyyks siit tänne ruvet kirjottelee, ei nekään oo meille kirjotellu? :( (Olen aika pettynyt käytökseesi), Mut ÄSSÄT RULEZ!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Jos kerran Räkä noin sanoo niin se on siinä sit sillei.Mitä tohon nyt enää sanosis.

    Äänestä

On se susta nyt noin hauskaa pilata ja nolata ässät kun noin kirjoittelee. Antaa tosi huonoa kuvaa ässien faneista. No pakko myöntää että en itekkään anna hyvää kuvaa jypissä kun mennen mestaruuttaa lupamaan kun oikeasti sieltä tulee pronssia :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dgd kirjoitti:

ÄSSÄT RULEZ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu