Olen 15 vuotias tyttö ja seksuaalisti kokematon. Uusi poikaystäväni haluaisi harrastaa kanssani nyrkkipanoa. Mitä se on ja onkohan se hyvä tapa päästä neitsyydestä?
Nyrkkipano
8
7155
Vastaukset
- *mato*
en suosittele... se meinaa sitä nimittäin et tää jätkä tunkee nyrkin sun sisääs...ja se voi sattuu nii jumalattomasti... yleensä varsinkaan näin nuorilla ku me ei tuo edes onnistu...varsinkin jos oot neitsyt ... en siis suosittele...itseäni ajatus kuvottaa että joku tunkisi nyrkin sisälleni.
- Lollipoop
Sun poikakaverilla on päässä vikaa jos se meinaa työntää kokonaisen nyrkkinsä sinun vaginaan. Sitä nyrkkipano tarkoittaa, mikäli tämä nyt ei ollut provo.
Sun pillu venyy älyttömiin mittoihin sen jälkeen, etkä tunne enää normaalikokoista kyrpää sisälläsi sen jälkeen.
Sano jätkällesi, että hommaa itselleen jonkun synnyttäneen naisen.- Jay
Tarkoitatko että synnyttänyt nainen ottaa nyrkin helposti sisäänsä? Nämä keskustelupalstat pitäisi olla kielletty idiooteilta... Ajattele nyt pelle vähän ennen kuin käyt kirjoittelemaan!
- nyrkkittäjä
Jay kirjoitti:
Tarkoitatko että synnyttänyt nainen ottaa nyrkin helposti sisäänsä? Nämä keskustelupalstat pitäisi olla kielletty idiooteilta... Ajattele nyt pelle vähän ennen kuin käyt kirjoittelemaan!
Nyrkkipanoa voi myös harrastaa perseeseen. Kyllä diggaan tehdä sitä!
- MR. Loloi
Jay kirjoitti:
Tarkoitatko että synnyttänyt nainen ottaa nyrkin helposti sisäänsä? Nämä keskustelupalstat pitäisi olla kielletty idiooteilta... Ajattele nyt pelle vähän ennen kuin käyt kirjoittelemaan!
Synnytyksen jälkeen kyllä, sitä lähinnä tarkoitin.
Kyllähän synnyttäneellä keskimäärin luulisi olevan väljemmät paikat järjestään kuin synnyttämättömällä, eikö?
En minä pahalla tarkoittanut, oli vain sellainen heitto tuohon loppuun, ihan väheksymättä synnyttäneiden naisten vaginoita, hehehehe... - Emily E-cups
Hehheheh! EI se pillu mihinkään veny nyrkkipanon eli fistingin vaikutuksesta. Sittenhän kaikki alakautta synnyttäneet naiset olis aivan pulassa.
Otappa asioista selvää ihan huviksesi vaikka. - Emily E-cups
MR. Loloi kirjoitti:
Synnytyksen jälkeen kyllä, sitä lähinnä tarkoitin.
Kyllähän synnyttäneellä keskimäärin luulisi olevan väljemmät paikat järjestään kuin synnyttämättömällä, eikö?
En minä pahalla tarkoittanut, oli vain sellainen heitto tuohon loppuun, ihan väheksymättä synnyttäneiden naisten vaginoita, hehehehe...Oikeassa olet, alakautta synnyttäneiden naisten vekottimet ovat sillä lailla väljemmät, että niitä on jo venytetty ja ne venyvät siksi helpommin. Kysehän ei siis ole "lepotilassa" olevan vaginan väljyydestä, vaan venytyksen helppoudesta.
- atolli
ei ole hyvä päästä neitsyydestä vielä tuossa iässä. Odottele vielä muutama vuosi ja etsi itsellesi vähemmän perverssi poikaystävä
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät
Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain2589366Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja
Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve52801Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi
Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim2121964Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous
saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha1051930- 1451439
SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918
kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,641418Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa
Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..1281339Kyriake=Kirkko
Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko931016- 71921
- 40838