PUNAINEN LAMA

pitäkää hatuistanne kiinni ja varautukaa pahimpaan!!
5247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Suomalaiset ovat tottuneet kärsimään.......... *TYHMÄSTÄ PÄÄSTÄÄN!*

Äänestä

Punanen lama omassa lärvissäs: juopottele vähemmän, naamas valkenis.

Äänestä
  • JAUHOLAKKI

    Äänestä

saapuu?

Äänestä

asiaa puhut veliseni mut eihäbn nää kaikki sitä ymmärrä niistä on kiva elää pätkätöillä ja sossu hoitaa loput kyllä demarit tappaa yrittäjyyden

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SAAPUU kirjoitti:

pitäkää hatuistanne kiinni ja varautukaa pahimpaan!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu