Tunnustan:

sieltä nukkuvien puolueesta. Miten asiani parantuvat nyt, kun olen vaikuttanut (?) asioihin?
3164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei hätää sinun äänestämättömyydelläsi ei ollut merkitystä. Naiset hoitivat tämän vaalin tuloksen.

Äänestä
  • ..olen viime kerrasta muuttanyt äänestyskäyttäytymistäni ja äänestänyt Tarjaa, niin miten asiani nyt parantuvat???

    Äänestä

  • kun... kirjoitti:

    ..olen viime kerrasta muuttanyt äänestyskäyttäytymistäni ja äänestänyt Tarjaa, niin miten asiani nyt parantuvat???

    Asiasi sujuvat jatkossa siten, että niihin, jotka vaikuttavat käytännön tasolla asioihisi, vaikuttavat ne joiden esimiesten esimiehet jatkavat samaa linjaa kuin ennenkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olen... kirjoitti:

sieltä nukkuvien puolueesta. Miten asiani parantuvat nyt, kun olen vaikuttanut (?) asioihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu