SAULI

ja Tarja joutu linnaan, sai siis kuuden vuoden tuomion ja kärsii sitä penan kanssa, en haluis olla penan housuissa, kammottaa ajatus että olis miehiä sortava akka!
4183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Luxembourgiin pankinjohtajaksi ja on jättänyt virallisesti politiikan jo vuosia sitten. Kokoomus pakotti hänet ehdokkaaksi, koska heillä ei ole ainuttakaan kansaa kiinostavaa ehdokasta riveissään. Eduskuntavaalit saapuvat vuoden päästä, mutta Sauli ei ole ehdokkaana. Ei ole ollut vuosiin. Niinkuin Sauli haastattelussa sanoi: en ota kantaa kokoomuksen asioihin, kun en puolueeseen kuulu.

Äänestä

vaikka Niinistön kannattajat niin luulenkin.

Äänestä

Sauli pressaksi KOITTI, mutta Tarja kisan VOITTI - ja hyvä niin!

Äänestä
  • sale voitti, 1,6 miljoonaa suomalaista juoppohullua sai hyysääjän, sale olis ollu koko kansan pressa. ;D punikitsossutkommarit mitään tiedä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VOITTI kirjoitti:

ja Tarja joutu linnaan, sai siis kuuden vuoden tuomion ja kärsii sitä penan kanssa, en haluis olla penan housuissa, kammottaa ajatus että olis miehiä sortava akka!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu