Nimimerkki MattiMeikälinen, oletko unohtanut ottaa päivittäiset lääkkeesi. Tulee jotenkin niin paatoksellista tekstiä.. aivan kuin et olisi tyytyväinen vaan kateellinen.
MattiMeikäliselle !
Sirius
3
164
Vastaukset
- Aika hoitaa
MattiMeikäläinen taitaa olla joku provoileva pentu joka ei saa vielä edes äänestää.
Sen verran lapsellista ja tyhmää juttua tänne kirjoittaa.
No Matti mene syömään äidin laittamia lihapullia ja syö niitä vielä seuraavat 6 vuotta ja kasva niin ehkä ensi vaaleissa sinäkin sitten saat jo äänestää. Ei olla enää missään Sauli Niinistö vaali tilaisuudessa missä voi puhua puuta heinää. Vastaa vain asiaan, jos osaat.
- Sirius
Tee kysymys - vastaan! Ollaan kuitnekin
asialinjalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096636Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884271L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453599TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a132990Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6251591- 661008
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja55993- 9969
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?198965Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47939