Koko Niinistön vaalikampamja perustui törkeään loanheittoon ja olis vielä puuttunut että tommonen pelle ois valittu presidentiksi.
Kokoomuslaista loanheittoa
6
254
Vastaukset
- grammarisi
onko levy jäänyt päälle.
- SAK!
MENE MUUALLE LOUSKUTTAMAAN RAKKIKOIRA!!
Onkos kokoomuksella jokin erikoisoikeus levittää lokaa tässä maassa. Ja päästä sillä irti siitä että väittää Tarjan levittävän lokaa. HA-HA-HAAA! Toivottavasti kokoomusta ei pahemmin nähdä hallituskuvioissa!!!
- SAK:n RAKKIKOIRA!
MattiMeikäläinen kirjoitti:
Onkos kokoomuksella jokin erikoisoikeus levittää lokaa tässä maassa. Ja päästä sillä irti siitä että väittää Tarjan levittävän lokaa. HA-HA-HAAA! Toivottavasti kokoomusta ei pahemmin nähdä hallituskuvioissa!!!
Loppuiko jo kuivamuona, no ei hätää kyllä Putin sitä sinullekin tuo pikaisesti ;)
- elämään
vaalituloksen kanssa. Yritä sinäkin, vaikka TH ei saanutkaan sitä gallupvalheiden lupaamaa murskavoittoa.
- KEPUN KGB
Noin puhuu KEPULAINEN maanpetturi!
Häpeä, jos osaat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3603085Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3021482En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841302- 1081301
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991285Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591245- 481145
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi801052Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa24941- 33847