On se hienoa: NAINEN PRESSANA

Hänelle!
3155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaipa se sit on kivaa. Naisen kuuluu siivota, laittaa ruokaa ja ei suinkaan jaella neuvoja tai mielipiteita.

Äänestä

siinäkin on? Naiset nyt vaan luulevat sen olevan,
jotain poikkeuksellista, mutta kuinkas paljon
asiat ovat korjautuneet, euro naisilla on yhä
vain 80 centtiä. Huomatkaa jo, että sukupuoli
ei ratkaise, vaan arvot, ja asenteet.
Naisilla on meneillään joku joukkohysteria, mutta
aina vaan potkitaan pääppöön.

Äänestä

siinä on? Onhan tuo ollut jo 6v.Taisit juuri päästä äänestämään. Niin, meillä on ollut jo 6v demarinaispressa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onnea kirjoitti:

Hänelle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu