Halosen lonkat

aika pian ettei mene jalattomaksi. Saimme raihnaisen ja sairaan presidentin miten tässä näin kävi ?
3167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikös se ole vallitseva trendi näillä demaripressoilla -meinaan se lonkkavika...muiden vikojen ohella?

Äänestä

vois samalla korjata päitä retuseering.

Äänestä

kapeammaksi,meidän pieni tyttö pelästy lauantai iltana kun näytettiin halosta uutisissa että rupesi parkumaan "onko tuo se RANKESTEINI" oli siinä lujilla meikäläisen pokka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


leikkaukseen kirjoitti:

aika pian ettei mene jalattomaksi. Saimme raihnaisen ja sairaan presidentin miten tässä näin kävi ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu