Olen 19-vuotias opiskelija ja tarvitsen lisärahoitusta opinnoilleni. Kuulin ystävältäni, että käytetyillä alushousuilla pystyy tienaamaan "taskurahaa" olisin kiinnostunut ja halukas myymään käyttämiäni alushousuja/stringejä. Hinnoista voidaan keskustella sähköpostitse.
Luottamuksellisesti ei feikkejä [email protected]
Luottamuksellisesti ei feikkejä [email protected]
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kaverini, pitkäsäärinen shemale, on myös halukas myymään pitkät alushousut yltään (merkiltään blackhorse). Pidetty taatusti niin kauan että tuoksut "hurmaavat". Hinnoista voidaan keskustella sähköpostitse. Luottamuksellisesti ei feikkejä [email protected]
mä tiiän tämmösen jutun! joku oli myyny pikkuhousujansa ja väittäny just olevansa 19 vuotias tyttö joka haluu lisää rahaa tienata opintojen ohella. ja se tyyppi oli oikeesti suunnilleen 36 vuotias mies joka uitti niitä pöksyjä pisulaarissa ja myi eteenpäin.
se oli aika hauskaa.. :)
oon myös lukenu ton pisuuaarijutun jostai Cosmopolitanin tunnustukset osastolta tai jotai sinnepäi. Se mies oli kyl muistaakseni joku 22 :P No varmaan enemmistö on kuitekii iha oikeesti opiskelijoita rahapulassa :D koska tiiän yhen kuka tekee tollee myös, mikäs siinä jos joku haluaa ostaa. eihän se oo tyhmä kuka myy!
Eipä onnistunut huijari charlotte_chanel, joka ei kyennyt asiakkaansa kanssa juttelemaan MITÄÄN, eikä myöskään huijari "kristiina olli", joka vain kitisee postiennakoista, eikä raukka uskalla kasvojaan näyttää.
Nämä 2 huijaria on jo ilmoitettu eteenpäin. Muille siis varoitukseksi, mikäli toivovat pääsevänsä ostoihin kasvotusten, ei käy. ei alkuunkaan.
Ja myyjät saa edelleen ottaa yhteyttä: [email protected]