Mites on punanutut?

Puolustatteko maata kun Putin tulee? Vai laitatteko kättä päälle, niinkuin Tarja teki? Tehdäänkö riistoporvareista sitten lopullisesti selvää? Vai miksi ei Nato kelpaa?
3171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Putinille sijoitettavaksi Epäonnistuneiden Yksilöiden museoon!

Äänestä
  • Kun kaikki sitten vaan siirtää tuloja toisilta itselleen eikä kukaan tee mitään. Mitäs te sitten teette?

    Äänestä

  • Mistäs töitä? kirjoitti:

    Kun kaikki sitten vaan siirtää tuloja toisilta itselleen eikä kukaan tee mitään. Mitäs te sitten teette?

    on meillä vielä käyttämättä..,..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuison? kirjoitti:

Puolustatteko maata kun Putin tulee? Vai laitatteko kättä päälle, niinkuin Tarja teki? Tehdäänkö riistoporvareista sitten lopullisesti selvää? Vai miksi ei Nato kelpaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu