Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Koskeeko?

Paljas terska tuntuu niin aralta kun sitä koskettelee. Eikö se koske jumalattomasti kun sen työntää tytön/naisen sisään ja sitä "suojaava" esinahka työntyy taakse?? Terskahan on kuin ihon alla oleva verinahka!
31508
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

itse ajattelin samaa aluksi mutta kun menetin poikuuteni niin se ei sattunut ollenkaan, elä huolehdi. itsellänikin on todella herkkä terska..

Äänestä

Ihan tiedoks että pillu on lämmin, pehmeä ja joustava paikka. ei sinne työntö satu, koska ei siel oo mitään rosoisia reunoja... vaan tuntuu hyvältä.

Äänestä
  • jos on kuiva pillu ni sit voi sattuu tai ainaki tuntuu aika nihkeeltä.. kannattaa ensi hiuka vaikka sormetella tyttöö jos siitä tykkää ni kyl sit sopii survasta sisään kun on kunnon liukasteet

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neitsytpoika kirjoitti:

Paljas terska tuntuu niin aralta kun sitä koskettelee. Eikö se koske jumalattomasti kun sen työntää tytön/naisen sisään ja sitä "suojaava" esinahka työntyy taakse?? Terskahan on kuin ihon alla oleva verinahka!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu