Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko outoa/olenko friikki

olenko kenties jonkilainen friikki, kun tykkään työntää dildon tai tapin peräaukkooni masturboidessani. sen tiedän että en ole homo. onko suomessa muita miehiä jotka tuntevat saavansa paremman orgasmin kun jotakin on pepussa. mistä tämä johtuu???
54297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Et ole outo että työnnän tavaraa pakaraosastosi väliin. Suomessa näitä miehiä ei tosin ole kuin sinä, mutta tule tänne Ruotsiin, täällä sulle on hengenheimolaisia!

Äänestä

Mun rakas ainakin tykkää jos hänen perseenreikään laittaa vaikka sormen, samalla kun hän runkkaa ite itteään. et kyllä niitä miehiä löytyy :) ainaki mua se kiihottaa :)

on sitten toinen juttu jos haluat sinne munaa..

Äänestä

Et oo tosiaan ainoa. On se jännä juttu kun jotkut välkyt kutsuvat homoksi jos tykkää peräröörin hyväilystä. Tuohan tarkottaisi sitä että homoilla on jotenkin erilainen anatomia! Itse ainakin saan parhaat orgut pelkästä peppuun kohdistuvasta hyväilystä, oli sitten sormi tai sauva. Naisen kanssa myös mukavaa kun saa huomiota sinnekin päin.

Äänestä
  • sanomatta kuin yksi asia: että olet täysin sairas hölmöjä turiseva ääliö!

    Äänestä

  • sulla ei kirjoitti:

    sanomatta kuin yksi asia: että olet täysin sairas hölmöjä turiseva ääliö!

    ja heitäpä tolle älyväitteelles perustelu, vaikka jo nyt tuntuu ettei amisaivosi taida moisiin kyetä. :)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


maxi kirjoitti:

olenko kenties jonkilainen friikki, kun tykkään työntää dildon tai tapin peräaukkooni masturboidessani. sen tiedän että en ole homo. onko suomessa muita miehiä jotka tuntevat saavansa paremman orgasmin kun jotakin on pepussa. mistä tämä johtuu???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu