Halosella kaasu-

joka paikassa.
Jos kulkee hänen sivullaan kuulee jatkuvaa prätinää.
Kaasu tunkeutuu ulos paikkaa katsomatta.
Mikä lienee mahassa vikana kun kaasua tulee jatkuvasti aina haitaksi asti.
Suomeksi: Halonen piereskelee jatkuvasti ja joka paikassa.
3172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaasut, siinä meinas jo koko suomi hävitä maailmankartalta.

Äänestä

Presidentin pierussa on tuhannen hirmumyrskyn voima.

Äänestä
  • Kylla tyhma kommunismiin taipuvainen kansa tuonkin uskoo jos se julkaistaan joko Iltasanomissa tai sitten North-Korea Dailyssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ongelma esiintyy kirjoitti:

joka paikassa.
Jos kulkee hänen sivullaan kuulee jatkuvaa prätinää.
Kaasu tunkeutuu ulos paikkaa katsomatta.
Mikä lienee mahassa vikana kun kaasua tulee jatkuvasti aina haitaksi asti.
Suomeksi: Halonen piereskelee jatkuvasti ja joka paikassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu