Niin, kuinka te naiset siitä nuolemisesta parhainten tykkäätte? Onko jotain niksejä? Ohjeita! :)
Kuinka nuolla naista?
Teresanopere
98537
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sillä tavalla nautinnollisesti; kaikki tykkää varmaan vähän erilaisesta suuseksistä (ja jotkut ei tykkää ollenkaan!) Pitää kysyä kumppanilta millaisesta hän pitää, muutoin ei oikein voi tietää, koska se mistä yksi tykkää, niin toinen inhoaa. Kokeile ensin varovasti, ja sitten mikäli huomaat että nainen nauttii, niin kiihdytä tahtia (jos et viitsi kysyä!) Sen ohjeen voin antaa että pidä suusi puhtaana (hampaat kunnossa), siitä se homma lähtee, on paljon kivempaa naiselle, eikä tarvitse koko ajan pelätä että saa jonkin tulehduksen. Onnea!
MINULLE nuoleminen on todella tärkeä juttu, mutta sen saa tehdä vain henkilö jonka tunnen hyvin eli seurustelu kumppani. Klitorista täytyy imeä ja nuolla hellästi,... mitä kiihottuneempi on sitä villimmin sitä voi tehdä.... näykkiä,..työntää kieltä ja sormia,.. Kuka mistäkin tykkää. Kysy naiseltasi
Naista nuollessasi kieli rentona ulos suusta pillun päälle niin, että myös klitoris saa kosketusta ja luettelet aakkoset englanniksi...tietenkin ilman ääntä...
Pitäisi toimia...
Tämä on miehen ohje, mutta kyllä käytännössä kokeiltu.
Mutta älä ny kerro sille naiselles, että nyt alat luettelee aakkosia...
klitoriksen imeminen on ainakin mun kohdalla saanut monta naista villiksi ja tykkään itsekin joten se toimii ja toinen mihin kannattaa kiinnittää huomiota on oikea kohta..eli siis nuolet ja imet sitä klitorista etkä sen vierestä.
Kielen työntäminen reikään ei juurikaan missään tunnu joten siihen ei kannata koko sessiota käyttää.
Ja suuseksin aikana jos työntää sormen tai pari ihan siihen hollille niin sekin toimii.. eli muutama sentti sisään ni nami ;)
tässä jotain mitkä olen toimiviksi nikseiksi todennut :)
tässä on pari juttua joita ainakin minä pidän tärkeinä
- kieltä ei saa pitää jäykkänä, vaan ihan rennosti (ainakin alussa)
- älä nuole vain kielen kärjellä, vaan esim. pitkiä lipaisuja koko kielellä
- mene lähelle nisen alapäätä, niin ettet joudu kurkottelemaan, vaan koko kieli ja suu pääsee hommiin
- kannattaa alottaa varovasti ja nuoleskella rauhallisesti ympäriinsä
- sitten kun nainen on lämmennyt jo vähän voi keskittyä klitorikseen
- ainakin itselleni saa klitorista painaa aika lujaa (esim. pitkiä naulaisuja tasatahtiin alhaalta ylös)
- sormen voi laittaa pimpille ja työnnellä kiusoittelevasti välillä vähän sisälle (EI SIIS SUORAAN KOVAA SISÄLLE)
- kun nainen on kunnolla lämmennyt voi ottaa vaikka 2 (tai 3) sormea käyttöön ja jatkaa nuolemista
- kielellä tökkiminen pimppiin ei tunnu kovin kivalle
- pääasia että kumpikin tykkää...
PS. muut naiset saavat esittää mielipiteitä
Hyvin tässä oli kuvattu se mistä ainakin minä nautin.
Tykkään kyllä myös jos leluja halutaan käyttää, hieromasauvasta yhtä aikaa.
Ensin sitä voi pitää paikallaan, syvällä, siitä sitten vartaloani myötäillen sisään ja ulos. Tahti kiihtyy nautinnon lisääntyessä.
Sitten ei enää tarvikkaan kuin sauvaa tai miestä. Nam.
Ensin siis tämä suu juttu.
kun harrastaaa irtosuhteita ja pitäisi laittaa muovikelmu väliin,, toimiiko tuo ja tykkääkö naiset?
Minusta on ihana kun mies kielenkärjellä ensin leikitelee pimpsassa ja sitten panee kieltänsä sisään sekä imuttelee ja tokihan klittaa saa myös imeskellä ja nuolla .Kun olen märkänä niin voi myös panna pari sormea ja runkkailla sormillakin minulta valuukin jo nesteet olen niin kiimassa.Jonkin ajan päästä kovaa kullia niinjopa on hyvä olo ja varmaan tulee viimeistään sitten orkku.
Vinkit toiminu... Aakkoset in english oli hyvä... :P