Irtohypytin tänään hevostani kai 3 kertaa hänen elämässään, ja hienosti meni. :) Aiemmin isoin este mitä hän oli hypännyt oli 80cm ratsastajan kanssa, ja noin 50cm irtona. Kyseessä siis 5-vuotias lv tamma.
Tuossa videoita tältä päivältä:
http://www.youtube.com/profile_videos?user=Neirdian&page=1
Laittakaapa kaikkea kommenttia mitä irti saatte noista videoista. :) Mukava on kuulla mitä mieltä muut on, vaikka videosta ei niin hyvin nääkään, hyppy tyylistä ja mistä vain keksitte kirjoittaa. :)
Ja laittakaa muitakin irtohypytys videoita ja kuvia. :)
irtohypytys videoita
neirdian
2
942
Vastaukset
- rapu1981
Hyvinpä tuo näytti menevän yksittäisiä esteitä, toivottavasti tulevaisuudessa menee ratana yhtä hyvin, eläväisestä menosta huomas että oli nuori hevonen kyseessä (kuten viestissä luki.
Hyvää jatkoa teille tulevaisuudessa. - pottu
oi miten ihana
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1413898Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3523015Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt131937Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101655Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41109- 71964
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38874Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23811- 44784
- 67779