Ensteks anteeksi, kun tämmöstä julkean teiltä kysellä. Toiseks, että mihinkähän palstalle tämä olis kannattanu laittaa. Kolmanneksi, että tiedätkö mikäväriset alushousut sulla on. Neljänneksi, notta minkäväriset ne sitten on.
Jos nyt ekas vastaan itse itselleni, niin, kahteen ekaan en tietenkään osaa vastata, tai eihän tuo eka oikeastaan ollu ees kysymys, jokohan laittaisi se pisteen? Panin kysymysmerkin, kolmanteen vastaan, että en tiedä, siksipä tätä kysynkin. Neljänteen vastaan, että en tiedä, mutta kerron kun kehtaan käydä vessassa kurkkaamassa.
Jos nyt saisin tähän kauheen paljon vastauksia, niin olisin kauheen paljon onnellinen.
Alushousuista vaan...
8
406
Vastaukset
- Lyyli-29
ja tarkistin asian, harmaat oli, hyvä että on nyt sekin asia pois mielestä.
- särmin takaa
Kyllä on taas niin älyttömän vitsikäs viesti, että melkein naurattaa, hohhoijaa....
Vaikka on tuossa kyllä rivien välissä vähän asiaakin, en nimittäin muista minkä väriset alkkarit aamulla laitoin jalkaan, enkä niitä toisekseen viitsi tässä työpaikalla kaivella, joten se tieto jää saamatta. kylhän nuo mustilta näyttäää..noi alushousut nimittäin..
- wesimies-70
...ku lintulauta, mut vastaanpa kuitenkin. Se on hienoa että alushousut ylipäänsä näkyy!
hyvinkin, mutta miks mun se pitäis kaikille kertoo.
No nyt kun kerran kysyit, niin voin mä sen sanoakin. Tällä hetkellä ne on semmoset beesväriset seksintappajat, illalla vaihdan mustiin pitsipöksyihin. ;))))))onko minulla pöksyt jalassa.
- Laritsa M
,,,
- jos joku
tämmösestä kicksit saa, niin ei ainaka oo mitään pahempaa tekemässä. ;DDDDDDD
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle233061Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122159Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.702013Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1001853Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761583Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥401356Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141292Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001275- 1111095
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151076