Kui voi yhden puolueen politiikka perustua tuollaiseen öykkäröintiin ja parkumiseen. Lopettakaa jo hyvät ihmiset tuo katkera öykkäröinti ja ymmärtäkää että presidentin vaalit on ollu ja menny ja Suomi sai luojan kiitos oikean presidentin eikä mitään pelleä!!!
Kokoomuspellet ne senkun vaan parkuu
8
312
Vastaukset
- todellinen asiantuntija
tämä MattiMeikäläinen. Heh heh.
- utelias
On se kummaa kun puhutaan öykkäröinnistä, eikä tuoda ns. normaaleille ihmisille esiin että mitä se öykkäröinti om.Asiaa voisi lähteä purkamaan siitä että Matti Meikäläinen kertoisi mitä öykkäröinti hänen mielestään pitää sisällään.
- puolesta
yritän selvittää mitä se öykkäröinti on kun ei se itekkään tiedä mistä jankuttaa.Veneessä on äyskäri jolla sitä tyhjennetää vedestä ja se heittäjä on öykkäri.Kun öykkäröidään niin silloin yritetään poistaa ylimääräistä raahattavaa,niinpä öykkäröidään vaikka sossut pois valtioveneestä.
- Havainnoitsija
Masa!
Oletko sekoittanut nyt parkuvat puolueet? Eikö demarit parkuneet yhteen ääneen ennen ja jälkeen vaalien? Öykkäröiviä puolueita on muuten maamme pullollaan ja varsinkin puolueiden pikkujoulut ovat olleet nyt tapetilla, johtuen juuri valtavasta älämölöstä! - Halosen
esiintymistä TV:ssä. Ei pahempaa öykkäröintiä ole TV:ssä näkynyt kuin hänen käytöksensä. Miksi ihmeessä demarit tuntee kokoomuslaiset niin uhkaavaksi, että pitää vielä melkein viikko vaalien jälkeenkin parjata. Kait siksi, kun emme teidän käytöshäiriöistänne äänestäneet. En ole kokoomuslainen mutta kun kokoomuslaisia haukutte, te kommarit ja demarit, samalla haukutte meitä kaikkia muita rehtiä Niinistöä äänestäneitä.
- rehellistä
oli siinä kun menit äänestämään niinistön pölvästiä,olipa hyvä että äijä ymmärsi häipyä,pysyis poissa,ei tuollaista kusipäätä kukaan kaipaa.
- Havainnoitsija
rehellistä kirjoitti:
oli siinä kun menit äänestämään niinistön pölvästiä,olipa hyvä että äijä ymmärsi häipyä,pysyis poissa,ei tuollaista kusipäätä kukaan kaipaa.
Näin puhuu aito vasemmistolainen, hyvinvointiyhteiskunnan kasvatti, jolle rauhan ja ystävyyden oppiäiti on maamme presidentti!
- että kannatat
sukusi aatetta noin tiukasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad981683- 551103
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4371076- 1701013
- 57792
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän126772- 83730
- 51698
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38675- 57671