a4 avant turbo quattro

olen hankkimassa kyseistä kampetta ja tarttis tietää esim. mitä tarttee kattoa ostaessa, mikä hajoo ensin... kulutus ennen ja jälkeen lastun, mikä alusta toimii, rengastus ym. kokemuksia hyviä ja huonoja
2539
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vetoakselit ja linnunjalat haljoo. Viritin omani Audi tuning.se osilla ja hepoja tuli 280 paikkeille.
Pitävällä alustalla liikennevaloista kiihdyttäessä katkesi oik.puoleinen vetoakseli.
Renkaitakin tuo syö melkoisesti kun ajaa.

On hyvä peli silti.

Äänestä
  • Voimansiirrossa quattrossa ei ole kestävyysongelmia, paitsi ehkä noin viritettynä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dodiin kirjoitti:

olen hankkimassa kyseistä kampetta ja tarttis tietää esim. mitä tarttee kattoa ostaessa, mikä hajoo ensin... kulutus ennen ja jälkeen lastun, mikä alusta toimii, rengastus ym. kokemuksia hyviä ja huonoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu