Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ihan oikeasti

kun noita videopätkiä katselee niin niissä lennätellään siemennestettä.ja "komeita" kaaria onkin.itselläni ei ole koskaan "mälli" sillälailla lentänyt ja muutenkin sen määrä on paljon vähäisempää mitä noissa clipseissä lennätellään. lisäksi "tavarani" on paljon kiinteämmän näköistä kuin filmitähdillä.vähän on alkanut vituttamaan kun ei itse pysty lennättämään vaikka en edes tiedä pitävätkö naiset sellaisesta vai eivät. epäilenkin että kyseessä lienee vain "kuvaustekninen" juttu.
33362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nykyisin kuva valehtelee enemmän kuin tuhat sanaa. Joskus tuli dokkari pornoelokuvien teosta ja siinä näytettiinkin miten ns. siemenneste sekoiteltiin muita "näyttävyyttä" lisääviä juttuja.
Kysy vaikka lääkäriltä niin normaali miehen spermamäärä on keskimääräisesti teelusikllisesta ruokalusikalliseen.

Äläkä nyt jumalauta ala pornoelokuvia katselemalla päättelemään mistä naiset pitävät, porno on tehty miesten fantasioiden tyydyttämiseen ja aika kaukana "normaalista seksielämästä". Kyllähän tuon pornon liika katsominen varmasti vinouttaa ja vääristää käsityksiä ja luonnetta.

Kannattaa keskittyä naisiin eikä pornofilmeihin. Pornofilmeistä oppinsa ammentavat eivät koskaan tule hurmureiksi ja naistenmiehiksi.

Äänestä

Olet aivan oikeassa epäilyinesi. Elokuvat ovat tarkoitettu kiihottamaan ja tässä tapauksessa totuuden kaunistelu on sallittua. Käytetäänhän kaikissa leffoissa erikoistehosteita.
Konsteja on monia, käytetään esimerkiksi jonkun lattiamanun mällejä jos päätähti on jo liian voipunut tms.

Äänestä

Kyllä se mulla ainakin vaihtelee. Välillä jos on todella kiihottunut niin kyllä se mälli aika komeessa kaaressa lähtee ja tulee enemmän kun yleensä. Mutta normaalisti ei kyllä kovin pitkälle lähe.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hei miehet kirjoitti:

kun noita videopätkiä katselee niin niissä lennätellään siemennestettä.ja "komeita" kaaria onkin.itselläni ei ole koskaan "mälli" sillälailla lentänyt ja muutenkin sen määrä on paljon vähäisempää mitä noissa clipseissä lennätellään. lisäksi "tavarani" on paljon kiinteämmän näköistä kuin filmitähdillä.vähän on alkanut vituttamaan kun ei itse pysty lennättämään vaikka en edes tiedä pitävätkö naiset sellaisesta vai eivät. epäilenkin että kyseessä lienee vain "kuvaustekninen" juttu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu