Höpötakat

Voiko näillä ns. höpötakoilla lämmittää ollenkaan taloa?
41737
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..on, ja mikä on tuo höpötakka,...? ;D

Omani on aidosta tiilestä ja paino yli 2,5tonnia...

Äänestä

paahtaa kuumaksi ja menee emännän kanssa peiton alle, niin alkaa tehdä pian höpöä.

Äänestä

Höpötakat on parhaimpia takkoja varsinkin se isompi malli jossa on portaaton lämmön säätö ja automaattinen ilmankierto.

Äänestä
  • mallia höpö 75 ja tyytyväinen olen ollut.
    muuta lämmitystä ei oo tarvinnu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puumies kirjoitti:

Voiko näillä ns. höpötakoilla lämmittää ollenkaan taloa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu