Haluaisin saada orgasmin, kun tyydytän itseäni suihkulla. Irrotan suihkukapulan ja annan veden tulla suoraan letkusta, sopivalla paineella, makaan selällään suihkun lattialla tai istun selkä seinää vasten, jalat levällään. Käytän sormia tai jotain sopivaa esinettä. Aluksi tuntuu todella hyvältä, sitten alkaa tuntua voimakkaana, alan täristä hieman, mutta sitten klitoris menee niin herkäksi ettei voi jatka.. :/ mistä tämä johtuu? miten voisin saada o: n?
suihkulla tyydytys
minä itse
77820
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
niin
mä saan aina orgasmin, kun leikin suihkulla ja/tai delfiinillä ;) paljon varmempaa kuin usean miehen kanssa. itseasiassa sellaista jytinää ei ole yksikään mies vielä ainakaan saanut aikaan kuin suihku. mulla ei kyllä tule tuollaisia ongelmia :/ minä siis menen selälteeni makuulle ja annan suihkun lorista ja liikuttelen itteäni sopivissa määrin ja siihen tarvitaan sormia (kuin varpaitakin) tasan nolla ;)
Mä saan suihkussa niin järisyttäviä orgasmeja etten ole ikinä miehen kanssa niitä saanut. Näen hetken tähtiä kun se tulee ja se kestää ja kestää... On kyl miehetkin ihania.. =)
Niin on tajunnan räjäyttäviä orkkuja tosiaan nuo suihkuorkut.
Minä en kyllä tarvitse mitään esineitä suihkun lisäksi... pelkkä veden hyväily pimpassa riittää. Suihkun tehoa tosiaan kannattaa hieman pienentää. Kun orgasmi on tulossa voi se tehdä tuloaan niin voimakkaana, että klitta tulee araksi, mutta pienennä painetta ja muuta vaikka hieman veden lämpötilaa niin vois auttaa asiaa.
Minulle orgasmi ei tule edes suihkun kanssa niin, etten itse tekisi töitä sen eteen. Pitää siis oikeasti sekstailla sen suihkun kanssa... jännitellä pimppaa ja liikkua. Minun suihkutteluasento on myös selällään suihkun lattialla.
Katsokaan kun jos pienennän painetta, se ei tunnu oikein miltään... :/ no.. pitänee harjoitella tai jotain ^_^
älä pienennä painetta, äläkä ota suihkuosaa pois. Suihkuttele eri suunnilta klitorista ja levitä jalkasi niin auki kuin saat. Jos tuntuu se tärinä, pystytkö suihkuttamaan silti. Orgasmi on lähellä.
Voimakkaan ihanaa silloin kun mies ei ole saatavilla.
kuulostaa niin tutulta..mullakin sattui ennen se että klitorikseen kohdistui liikaa painetta mutta ei enää. nyt pystyy jo nauttimaan =) se vaatii harjottelua, paljon harjottelua .. ;)