puhdistuminen..
Koko kansan sairaudeksi.
http://chat.yle.fi/yleradio1/keskustelu/viewtopic.php?t=2178
Vähää
7
279
Vastaukset
- jatkuu..
Totta on, että kahden ennakkoäänen löytyminen hangesta on ohitettu uutisoinnissa lähestulkoon olankohautuksella...
Miksi ???
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=4500000000000410&posting=22000000013915812
- eroon
Sen minkä itse olen voinut tehdä, on Hesarin ym. lopettaminen.
Vaalitulos tehtiin juuri sossupropagandalla. Se oli niin törkeän näkyvää, että olisi luullut ihmisten sen huomaavan. Mutta ei. Kaikki jauhoivat samaa nato-valhetta ja muuta globalisaatiohölömölöä, mitä heille oli syötetty.
Suomalaiset ovat tyhmiä ja ansaitsevat Halosen presidentikseen. - se on
vaan
ilmeisesti
nähtävä.
Kuitenkin, jatkamme omaa elämää eteenpäin katkeroitumatta,
silmät ja korvat todella auenneina..
Sulkeminen onnistuu vain väkivaltaisin keinoin.- Vaikuttanut
Halosen valinta vaikutti minunkin päätöksiini ja valintoihini omassa elämässä. Elämä maassamme Tulee Halosen myötä kurjistumaan ja sekin on hyvä ennakoida.
Ja Hesari on lopetettu. - elämäämME
...
huolimattomuusvirhe! - sulla Hesarista
Vaikuttanut kirjoitti:
Halosen valinta vaikutti minunkin päätöksiini ja valintoihini omassa elämässä. Elämä maassamme Tulee Halosen myötä kurjistumaan ja sekin on hyvä ennakoida.
Ja Hesari on lopetettu.kesto- vai vuositilaus? Saitko takaisin jo ennakkoon suorittamasi tilausmaksut? Tilaatko jotain tilalle?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.3411301- 629162
- 1375455
- 1443754
- 753690
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi373599- 403348
- 612713
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak722430Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal152249