Katja Kannonlahti

Maikkarin aamu-tv:n juontaja Katja Kannonlahti, söpömpää neitoa saa hakea. ;c)
1419965
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Katja on söpö, mutta häviää kuitenkin Niemeläisen Katille.

Äänestä
  • Eiks se Niemeläisen Kati ole joku Ylen kommari? Marjukka Havumäki on söpö kommariks, mutt Tiina Klemettilä on ehdoton tissijumalatar. Piia Pasasen laatu on parantunut, kun sen savolaisaksentti on heikkeneen päin, Luojan kiitos.

    Äänestä

  • mtv kirjoitti:

    Eiks se Niemeläisen Kati ole joku Ylen kommari? Marjukka Havumäki on söpö kommariks, mutt Tiina Klemettilä on ehdoton tissijumalatar. Piia Pasasen laatu on parantunut, kun sen savolaisaksentti on heikkeneen päin, Luojan kiitos.

    Mikäs vika siinä savolaisaksentissa on? Pete vainnoo, Lippos Puavo ja Lehtis Lassi ynnä muut suuret savolaiset ouvat sillä aksentilla pärjäilleet lajisa tässä kylymässä mualimassa.

    Äänestä

Ylen aamu-tv:n Anna, Noora ja Kirsi pieksee...

Äänestä

niin ja on "jo" 35 vuotta.... aika namu, Hyvät sääret

Äänestä
  • olisko kuvia? :P

    Äänestä

  • aaaaaad kirjoitti:

    olisko kuvia? :P

    Kaappaat kuvat digiboxin taikka kortin kautta pclle, nii siitä niitä kuvii tulee.

    Äänestä

  • No en ollut ennen nähnyt Katjaa hameella, mutta eilen tuli lyhyt pätkä aamutv:n "mainosta"... Katja istui siinä sohvalla mieskollegansa kanssa, ja voi herranjestas sentään mitkä sääret tällä naisella!! Wow!! Näkisköhän tota pätkää mistään uudestaan!?

    Äänestä

Katjalla on jumalaisen seksikäs peppu, oon nähnnyt sen muutaman kerran takaapäin kireissä farkuissa, ja täytyy sanoo et jumalaisempaa farkkupeppua ei tässä maassa toista ole

Äänestä
  • Kyllä tämä taskuvenus Mari Sarolahti on kuuma pakkaus sillä se vasta kiree perä on!!

    Äänestä

  • Jämä kirjoitti:

    Kyllä tämä taskuvenus Mari Sarolahti on kuuma pakkaus sillä se vasta kiree perä on!!

    katjalla on aivan mahtava kroppa ja hymy on aivan vastustamaton.

    Äänestä

  • Jämä kirjoitti:

    Kyllä tämä taskuvenus Mari Sarolahti on kuuma pakkaus sillä se vasta kiree perä on!!

    Minulle tulee mieleen aina Mari Sarolahden kasvoista lammas.. Lampaannäköinen minusta, sorry!!

    Äänestä

Söpö on ehkä kuvaavin sana tähän kaunokaiseen. Ihana ilmestys kertakaikkiaan. Ja mikä upea vartalo. Jo edestäkin päin näkee, että Katjalla on mahtava takapuoli!

Äänestä

VAI IIN

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jason. kirjoitti:

Maikkarin aamu-tv:n juontaja Katja Kannonlahti, söpömpää neitoa saa hakea. ;c)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu