miten avata tukkeutunut

miten putsaan autostani tukkeutuneen lämmityslaitteen kennon.
2445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

motonetista saa siihen tehtyä myrkkyä jota laitetaan nesteeiden sekaan ja sitten kun se kenno on puhdisnut niin vaidetaan uudet nesteet. 50/50%

Äänestä
  • Tehostaakseen tuloksen irroittaisin lämppärin letkut moottoritilassa ja vesiletkulla painaisin vasten kiertosuuntaa reilusti vettä läpi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lämmityslaitteenkenno kirjoitti:

miten putsaan autostani tukkeutuneen lämmityslaitteen kennon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu