Löytyisiköhän täältä keskustelupalstalta meille mukavaa seuraa rinteille ja muuhunkin mukavaa toimintaan.
Olet/-te sitten mies, nainen, tai pari.
Me kivannäköinen ja -oloinen pari 30 .
Olet/-te sitten mies, nainen, tai pari.
Me kivannäköinen ja -oloinen pari 30 .
Vastaukset 24
Vanhimmat
milloin teillä on aikeet olla rukalla? kiinnostaa toki ryhmä. onko teillä aiempaa kokemusta?
Moi.
Me olemme Kuusamon suunnalla viikolla 9, joskin menemme Kuusamon suuntaan jo lauantaina 25.2..
T:Rukailijat
Meillä osuu oma loma-ajankohta ainakin osittain kanssanne päällekkäin, joten mukava tietää samanhenkisiä olevan liikkeellä tuolla suunnalla.
meillä on varattuna kuusamon tropiikki viikolle 7 ja siellä olisi kiva tutustua samanhenkiseen pariskuntaan vaikka höyrysaunan merkeissä;) ehkä illaksi rukahoviin tanssiin?
Meillä myöskin tuossa viikolla 8-9 tuo Rukan suunnalla oloaika, joten nyt ei aikataulut kohdanneet.
meillä on varattuna kuusamon tropiikki viikonlopuksi 10-12.2 ja siellä olisi kiva tutustua samanhenkiseen mieheen tai pariskuntaan ;) ehkä illaksi jostain kivaa puuhaa
Moikka. Itse kuunvaihteessa viikonloppuna Rukalla koulutuksessa, joten mukava illanvietto kivan parin seurassa kiinnostaisi
Oletteko nyt Rukalla?
Vieläkö on hakusessa tulen kyllä hommiin
No hei hei itelles idiootti urpo pelle daiju
Nostellaan
30 vuotta italialainen mies etsii sekia tänään rukalla olen todella seksikas ja mulla on mahtavaa iso ja paksu kulli olen luotettava ja herrasmies nainen tai btm tai pari
Onko paikkaa suositella Rukalla mistä voisi löytää miestä panemaan pariskunnan vaimoa.
ota yht [email protected]
Mitä olisi tarjolla viikolla 45
Me tullaan joulukuun eka viikko Rukalle. Ois 40v vaimoa tarjolla.
Millasta seuraa haette
Ensikertalaisia ollaan. Pitäisi tavata joku ja toivoa että natsaisi. Kunhan olisi mukava ja miellyttävä tyyppi niin pääsisi mukaan panemaan rouvaa. Ei mitään suukottelua eikä suuhommia. Kumin käyttö todennäköisesti, mutta lastit sais heittää pillun tai pyllyn päälle. Mies joko seuraa sivusta, tai osallistuu.
Vaimo 42v hoikka. Vaimo ei aikonut suostua lähtemään yksin ,joten lupauduin olemaan mukana,mutta en osallistu.
Haetaan 2-3 hoikkaa nuorta miestä hoitamaan vaimon tyydytys.
Nyt viikonlopuksi Rukalle.
La olisi tarkoitus mennä rukahoviin pyörähtelemään.
Aaettä, suostuispa oma rakas samaan. Onko kokemusta tuosta ennestään?
Kerro sitten miten meni...
Onko Rukalla niin kuollutta, kun kaikki webcam Ruka videot näyttää. Ankeita kuvia ja muutmia ihmisiä siellä täällä, vaikka pitäisi olla vilkkaimpia viikkoja.
Valtava ero Leviin verrattuna, siellä on valoa ja meininkiä.
Rukalla käy vain onnelliset perheet. Sinne ei tulla vain seksin takia.
Leville seksibileläiset, perheelliset luontoa rakastavat ihmiset Rukalle.