Tuomioja on älykäs kaveri. Hänen analyysinsa on oikea. Pilapiirokset toivat vain ukkosenjohdattimina. Nyt on aika rauhoittaa muslimit ja sitten saattaa heidät takaisin kotiin.
ps.
imaami saa rahansa sossusta. Me siis maksamme sen, että hän uhkaa länsimaita terrorismilla, uhkaa räjäyttää metron ja kauppakeskukset, kirkot etc. Kuika viisaita olemme oleet päästäessämme tänne islaminuskoisia? Tähän kysymykseen on aika saada vastaus. Ja pitääkö meidän rangaista niitä suomalaisia tahoja, joiden politiikan seurauksena muslimit ovat rantautuneet tänne.
Tuomioja on älykäs kaveri
SDP:n ainoa intellektuelli
2
146
Vastaukset
- oikea suora
tuomioja on...nojaa. Eiköhän runtata EU:n parissa päätös, että muslimikiintiö on nyt täynnä.
hyvinkin! Siitä kai johtuukin Hänen kyvykkyytensä muttaa mielipiteitään liian tiuhaan! Ainoa asia, mille Hän on ollut uskollinen läpi vuosikymmenten, on Sadankomitean merkin kantaminen takkinsa rintapielessä. Muistan
Erkin 70-luvulta, jolloin Hän yhdessä Mr. Björklund´in kanssa toimitti hyvää TV-ohjelmaa.
Paljon on mies muuttunut, mielestäni väärään suuntaan, jos työväenliikettä ajatellaan!!
vom
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2442165- 1891644
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461302Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501005- 41816
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25746Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647