Ikonit katos !!!

Yritin poistaa exploreria, kun kone aukes soundi kuulu mut ikonit hävis ruudulta !!! Mitä tapahtu ja mitä nyt ??
3188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Internet Exploreria vai explorer.exeä? Missä winkassa?

Äänestä

Tietenkin poistit explroer.exen joka siis selaa myös sun työpöytää. IExplore.exe ois ollu selain.

Kannattaa poistaa roinaa lisää/poista sovellus kautta niin ei tuhoudu wintoosa.

Äänestä
  • Niin niin, mut mitä on tehtävissä ??? Millä saan ikonit takas ruutuun ???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä nyt ?? kirjoitti:

Yritin poistaa exploreria, kun kone aukes soundi kuulu mut ikonit hävis ruudulta !!! Mitä tapahtu ja mitä nyt ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu