Luin jokin aika sitten keskustelupalstaa, jossa synttärien emäntä oli käärmeissään, kun joku naisvieraista oli pilannut piikkikoroillaan parketin. Parketti oli kuulema kuin "haulikolla ammuttu". Ehkä vieras oli nähnytkin korkojensa uppoavan parkettiin, mutta vähät välittänyt siitä. Oli vain tervehtinyt hymyillen illan emäntää, maistellut tarjolla olevia hyviä juomia ja astellut samalla ylhäisellä painollaan parkettiin lähtemättömiä jälkiä. Tällaiset naiset, jotka tallaavat piikkikoroillaan jälkiä ystävänsä parkettiin tai murtavat niillä tuntemattoman tanssipartnerinsa varpaan, ovat ymmärtäneet miten todellinen ylväs valtijatar käyttää korkojaan. Oletteko samaa mieltä?
armoton nainen
tallottava
41955
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
http://www.fetish.com/samples/vclips.html
Noin se menee, katso video
saa korkkarifriikki os. www.celinas-heels.com, kun liittyy jäseneksi ja katsoo Celinan korkkarien käyttöä. Katso ja nauti! Tuollaista et elävässä elämässä etkä Suomessa näe!
Mielestäni just se on sexyä, että koroilla aiheutetaan tuhoa nimen omaan elävässä elämässä eikä vain videolla. Loistavaa, että jotkut naiset osaa olla täysin piittaamattomia siitä, mitä korkojen alle jää.
Jos siihen jää noin helposti jälkiä.