BJ, kuinka pitkä hän on?

Jaako.

Noniin, te jotka tiedätte kaiken Green Dayn Billie Joe Armstrongista, niin haluaisin tietää erään asian.

Kuinka pitkä hän on? Luin jostain että 160cm, mutta tuskin nyt niin lyhyt sentään? :o

Mietittiin sitä, kun katseltiin Bullet in a bibble dvd:tä äidin kanssa, että aika lyhyen näköinen mies. Entä BJ:n kengän koko? Tietääkö joku? Olen vain utelias tietämään kaikenlaista. Ja pakko nyt tätäkin tässä samalla kysyä.

Tiedän, tähän on vastattu miljoonia kertoja, mutta olen laiska ja en jaksa etsiä tuolta vanhoista keskusteluista tietoa tälläiseen kysymykseen.

7

1105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • liisetin

      muistaakseni hänen pituutensa oli n. 173 cm eli ei hän kovin pitkä ole... kengännumeroa en tiedä

      • Jaako.

        Nyt olen taas (toivottavasti) astetta viisaampi! :)


    • Bia

      no minun tietojen mukaa bj on kylläkin noin. 168 cm :oo mutta joo sattaa olla tieto virheellistä mitä netistä lukee...

    • DarkLucy

      Billie Joellehan voisi tehdä ihan oman osaston tänne, niin ei tarvitsisi Green Day- osastoon kirjoitella. Ja ihmiset: yrittäkää oppia, se on Bullet in a bible, yhdellä b:llä.

      • Scientist

        Että ihan vapaasti täällä saadaan hänestä puhua.


        *väkinäinen hymy*


      • griin dei

        samaa mieltä... bibblet ärsyttää


      • platypus, I'm the daughter ...
        griin dei kirjoitti:

        samaa mieltä... bibblet ärsyttää

        hän on 173,736 cm!!! :P look here: http://www.greendayauthority.com/TheBand/billiejoe.php
        HEIGHT : 5'7, it's about 174 cm, in fact it's 173,736 cm. That's that :P

        remember that Green Day rock our sox and they rules XD all these guys, Green Day rock this f'cking world and my f'cking life, without them I don't know what I would do :'(

        why can't they come to finland and play for everyone of us? :'( They have went to sweden, norway and denmark, why didn't they come to finland? why, why??? :'(


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      2768
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      61
      2611
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      30
      2128
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      63
      1907
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      55
      1885
    6. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      34
      1597
    7. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      935
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      111
      857
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      839
    10. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      37
      814
    Aihe