Maailman kaunein vaimo ja halukkain mitä ikinä olen tavannut eikä koolla ole ollut koskaan väliä. Kun katselemme elokuvia ja niissä nämä isokaluiset tunkeutuvat naiseen niin hän puistattelee päätään ja sanoo että mahtaa sattua. Siihen minä että nii-in! Terveisiä vaan kaikille joilla on kalu sopivan kokoinen!
miettikää!!!
mulla on
41575
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Todella pisti mietityttään.. Taidanpakin mennä pienennysleikkaukseen ,ku on liian iso.
Elä mene pienennysleikkaukseen, sen pituus PITÄÄ OLLA 25cm ja PAKSUUS 6cm ON TODETTU että niistä naiset pitää. Pienikullinen häpee vieressä, muttei naiset, suuremman puolella kyllä ovat, vaikka vähän sattusiskin pano.
Täällä yksi nainen, joka ei ikimaailmassa haluaisi itseensä 25-senttistä lehmäntappoasetta. Auts, pelkkä ajatuskin on karsea. Ja sama sen paksuuden kanssa. Auts.
rehellisyys. Isokin saa olla mutta rajansa kaikella. "Vierestä kuunneltua"
Pornoleffoissa kaikki tehdään rahan voimalla. Monia muitakin asioita maailmassa tehdään rahan vallalla. Mietippä sitä.
Pornossa pyörii valtava summa rahaa