Taas kiertopalkinto Tanja Karpela on siirtynyt seuraavalle. Jääkö kiertopalkinto pysyvästi sille, jolla on kaksi kiinnitystä? Mitkä mahtavat olla Tanja Karpela pelin säännöt?
Kiertopalkinto Karpela seuraavalle...
7
379
Vastaukset
- kuka uskaltaa?
Tautiluettelo lienee mittava?
Sekin lienee Keskustan kulttuurisaavutuksia? Tämä elokuvaohjaaja Saarelan vamppaaminen on osa Tanja Karpelan kampanjaa, jolla hän yrittää nyt osoittaa julkisuudelle olevansa "kulttuurin harrastaja".
Nyt Karpela voi panna ansioluetteloonsa, että hänellä on SYVÄLLINEN elokuvaohjaajan tuntemus.- härski
kyllä Tanja Karpela vaihtaa miestä kun hyöty on ensin maksimoitu. Ihmettelen kyllä kepua että pilaavat maineensa alusvattemallin takia. Taitaa olla niin että niin moni kepun (mies) päättäjistä on päässyt maistille että pysyvät hiljaa.
- vai ei ?
Arvelen, että ne jotka puhuvat, eivät tiedä ja jotka tietävät, eivät puhu. Mutta huhujen mukaan useampi olisi saanut...
- Hyvä rumpali
vai ei ? kirjoitti:
Arvelen, että ne jotka puhuvat, eivät tiedä ja jotka tietävät, eivät puhu. Mutta huhujen mukaan useampi olisi saanut...
Vanhanen, Aho ainakin. Kokoomuksesta varmasti Niinistö. Mutta entäpä ne muut varmat?
- elokuvaan " filmitähde...
Käsiteelläänköhän filmissä alusasuja ?
- eniten teillä
Oliko hauskaa kirjoittaessanne tänne. Missähän on oma sivistystasonne, osaatteko edes lukea, montako kirjaa olette lukeneet, osaatteko edes käyttää veistä ja haarukkaa syödessänne, tyhjää uulten höpinää on kirjoituksenne ja tason näkee heti. Siis olette tyhjiä tynnyreitä, surkimukset vielä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18659Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat271631- 77598
- 104574
- 54547
- 26522
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49513Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet88438