Manninen putoaa - Kepun syy!

Minkä taas iltalypsäjät teitte!
1175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tosi on. Ainakin hiihtäjä Hannu Manninen putosi putosi kuin eno veneestä norjalaisen ja itävaltalaisen kyydistä. Nyt hän ja muut Suomen yhdistetyn miehet ovat pudottautuneet asumaan alempana olevaan asuinpaikkaan. On arveltu tuon sammumisen johtuneen liian korkalla asumisesta. Siis Manninen on pudonnut - ainakin asumaan matalemmalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näkä kirjoitti:

Minkä taas iltalypsäjät teitte!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu