Olin tässä taas viikonloppuna poikaystäväni luona ja etsin hänen tavaroidensa seasta uutta lamppua ja törmäsin mukavaan löytöön. Poikaystävälläni oli kaapissa n. 50 pornoleffaa ja kasa lehtiä. Muuten asia ei kamalammin vaivaa mutta suurin osa vieoista oli lesbopornoa... Tämä tuntuu hieman omituiselta minusta, joten voisiko joku selittää miksi juuri lesbopornoa...?
ihmettelevä
...
32075
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
mikäli tämä on oikea kysymys eikä trolli ja mikäli kysyjä itse on nainen eli kyseessä on heterosuhde niin voin kertoa että suuri osa miehistä on kiinnostunut lesbopornosta. omasta dvd-kokoelmastani n. puolet on lesbopornoa tai naisten itsetyydytystä ja loput heteropornoa ja nämä heteropornolevyt on lähinnä sitä varten jos joskus rouvani kanssa haluamme yhdessä katsoa pornoa.
että se siitä ei syytä huoleen.
asian varsinainen pointti on minun mielestä siinä että lesbopornossa esiintyjät ovat kaikki naisia mikä heterolle on aika tärkeä asia.
Heh ihan tosissani tuota kysyin ja nainen olen. Olin aika järkyttynyt kyllä löydöstä ja sen takia piti kysyä. No jos kerta asia on noin niin ei kai siinä sitten mitään. Itse en ole kiinnostunut mistään tuollaisesta ja poikaystävänikin vaikuttaa sellaiselta, joka ei tuollaista katso mutta näköjään sitä saa aina yllättyä.
Saanko muuten kysyä, että tietääkö naisesi että omistat kyseisiä videoita siis muutakin kuin heteropornoa?
toivu järkytyksestäsi hyvä nainen.se se vasta poikaystävästäsi kummallisen tekisi jos ei minkäänlainen porno kiinnostaisi, ainakin vähäsen.
ainahan kysyä saa, eri asia vastataanko mutta kun ei tämän kummemmasta asiasta ole kyse niin vastataan. kyllä naiseni (siis vaimoni) tietää asiasta eikä se häntä heilauta mihinkään suuntaan (ei siis ole järkyttynyt).