Win XP Media playr???

Olen monta kertaa imuroinut cd:ltä musiikkia. mutta miksi se toistoa pyytäen aina avaa tiedoston Media Player 1:lle?
4275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hiiren oikealla napilla ja valitse siiten joku muu soitin oletukseksi.

Äänestä

nyt toimimii! On kiva kun saa asiallisia vastauksia tälläiselle aloittelijalle! Kiitos vielä kerran!!!!

Äänestä
  • Ei sitä saa morkata, jos toinen kysyy!

    Äänestä

  • masak kirjoitti:

    Ei sitä saa morkata, jos toinen kysyy!

    Esimerkillistä! Sen verran pitää viitsiä, että edes kertoo auttoiko neuvo. Valitettavasti se lähes aina unohdetaan - tai sitten kehutaan itseään guruksi, kun on täältä saatujen neuvojen avulla saanut koneensa toimimaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uusi käyttäjä. kirjoitti:

Olen monta kertaa imuroinut cd:ltä musiikkia. mutta miksi se toistoa pyytäen aina avaa tiedoston Media Player 1:lle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu