Minä olen aina ollut kiinnostunut fyysisestikkin vahvoista naisista. Varsinkin sellaisista jotka mielellään näyttävät osaamistaan miehille.
Löytyykö suomesta vahvoja dominoivia naisia? Siis sellaisia jotka tekevät sessioita. Muita kuin Diana Ball.
Löytyykö suomesta vahvoja dominoivia naisia? Siis sellaisia jotka tekevät sessioita. Muita kuin Diana Ball.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Pakottaisi konttaamaan, istuisi naaman päällä ja muka pakottaisi työntämään nenän pyllynreikään ja "pakottaisi" haistelemaan sitä jne. jne.
toi oli joku toinen heikko mies
Mä nyt en ole niin hento,enkä heikkokaan,mutta välillä runkatessa kelaillut sellasia hikisiä,vahvoja bodaripimuja.Uhh,ou jee.Muitakin sitten löytyy:)
Diana Ball on tietääkseni ainoa. Kieltämättä olisi kiihoittavaa olla FBB käsittelyssä. Tuntea vahvojen reisien,säärien puristusvoima tai käsien,selkälihasten voima karhunsyleilyssä. Ulkomaiden fetissikolleegat päästä helpommalla.