Komea Mies on Kiril. Ja jos hän ei ole Kiril, hän on Kirilin kaksoisveli. Asia on päivänselvä. Ajattelinkin jo, mihin se Kiril oli häipynyt....
Komean Miehen salaisuus...
7_päivää
5766
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
En tiedä kuka on Kiril, kun en lue juorulehtiä. Ihmettelen muutenkin sitä, että läskeillä on tarvetta perustaa tänne keskusteluja minusta. Tämähän on lihavuuspalsta ja minä olen kaikkea muuta kuin lihava.
Taitaa metsä vastata niinkuin sinne huudetaan?
Ketjun aloittajalta kysyisin, ketä palvelee yhden miehen jahtaaminen? Mitä nautintoa saat toisen mollaamisesta? Ja ennen kaikkea, kuka ihmeen Kiril?! Kertoisiko joku mullekin.
Kiril puhelee tuolla laihdutuspuolella vähähiilihydraattisen ruokavalion puolesta. Ihan hyviä juttuja hänelläkin välillä, kuten tällä herra Komeallakin. Osa jutuista on ihan aiheellisia, mutta jotkut asiat voi ja kannattaa toki suodattaa... :)
En kirjoita millekään palstalle nimimerkillä Kiril. Laihdutuspalstalle olen joskus kirjoittanut tällä samalla nimimerkillä ja teen niin jatkossakin, jos sinne jotain laitan.
En myöskään suosittele vähähiilihydraattista ruokavaliota, vaikka tähdennänkin riittävän proteiininsaannin merkitystä. Matalahiilaridieettien ongelma on, että liikunnan harrastaminen samalla on vaikeaa. En muutenkaan ole minkään hirveän eksoottisten ja erikoisten ruokailu- tai harjoitusmenetelmien ystävä.
Perusarvot kunniaan.
En niin väittänytkään. Otsikossani olin siitä samaa mieltä Kuprun kanssa, ettei yhden miehen jahtaaminen välttämättä hyödytä ketään.
Ja vastasin myös, että kuka se Kiril on. Kerroin sen, koska olen lukenut hänenkin juttujaan joksus, mutta eri palstalla. Mutta Kiril kirjoittaa eri tavalla, joten et ole sama tyyppi. Sen taas unohdin mainita. Että näin... :)