Kokoomus/NKP/KGB

Ihan sujuvasti toimi tuokin yhtälö 1970 luvulla.
3208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moskovan juoksupoikia kumpikin.
Ja puoluekanta kansallinen kokoomus.

Äänestä
  • eivät oikein aina tiedä omasta puolueestaan mitään. Mut hyvä kun niitä vähän valistetaan asioilla. =D

    Äänestä

"Ben Z.voisi tulla vihdoin ulos kaapista ja myöntää 70-lukulaisen neuvostoystävällisyytensä.

Tuo parjattu ihannointi kun ei ollut vain vasemmiston yksinoikeus, kyllä kokoomuksenkin piirissä oli myös "taistolaisensa", jotka pitivät yhteyksiä Tehtaankadun suuntaan.
Benin lisäksi Ilkka Kanerva ja Pertti Salolainen tulevat ekoina mieleen."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lihavien suomisten perhe kirjoitti:

Ihan sujuvasti toimi tuokin yhtälö 1970 luvulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu