Ei hätää, RAVE Networks GMGC Ab Ltd:n aina reipas tietokone-osato lisää sinunkin tekstiin uutta ponnekkuutta *rummutusta...* Kuppinaattorilla!
http://netcode.no-ip.org/~ospi/kuppinaattori.php
(Toimii parhaiten vähän pitemmissä sepustuksissa)
Lämmittelyä uutta RAVEn 4D-kuppakeksusta odotellessa.
Parhain teriveisin,
Team Idiotica Memeber
http://netcode.no-ip.org/~ospi/kuppinaattori.php
(Toimii parhaiten vähän pitemmissä sepustuksissa)
Lämmittelyä uutta RAVEn 4D-kuppakeksusta odotellessa.
Parhain teriveisin,
Team Idiotica Memeber
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tässä käännökseni: Oonkohan eka testaja? Just ajatelin. Etä mahtaakohan tällä kauppateknikolla/koneteknikolla olla jonkin sortin lukihäiriö. Kun noi niiden virhet ei ole oikein kieliopivirHeitä.
Vaan ennemminkin typoja. Ei sis olisi ihme. Etä perustelut ja arkumentit menee Herroilta "väHän" ohi.
.
Sinällän melkein harmita. Koska olen ko.
herroile aika PAljon suorastaan v*tuillut... ;)
--------------------------------------------------Jos arvaat kuka tuollaisen tekstin olisi voinut kirjoittaa, tarjoan oikein arvanneille Rave-lyhkärin ja kahvit esson paarissa.
konetta ja sehän osaa puhua kuin kuppis! Oho! :D
Olkaa hyvät:
"Markinointirahat ohjataan pienille yksiköile. Amatinharjoitajille. Samalla yritys saa 100 000 uutta potentilista asiakata tämän vuoden loppun mennessä.
Eli voi myydä pienenmillä kateilla kun märä lisääntyy. Jos nykyinen 10 000 asikasta sa aikaan sen että S2E kauppakeskusken on tunkua. Mitä se on 100 000:lla.
Ja sitten ensi vuoden 500 000 asikaalla tai seuraavan vuoden 1.5 miljoonaa asikata. Sinä yritykset kilpaile hinala jola siiHen pääse mukan.
Eli kaikki merkitävät netikaupat ovat vuoden sisälä S2E kaupakeskuksessa mukana. Ajattelepa sitä pankkiryhmä joka lähete yhteistyöhön. Tai vakutusyhtiötä.
Näistä tule Suomen surimpi ja kauneimpi.
Pari linkkiä mistä löytyy hyvää settiä :D
Ehkä mun lemppari vitsipalstat nykyään :)
Eli tossa on parit vitsiportaalit. Klikkaile noissa linkkejä, aina löytyy hyviä juttuja :)
http://galleria.suomi24.fi/Koneteknikko
http://galleria.suomi24.fi/Kauppateknikko
Taitaapi tuo koneteknikko olla eri kuin kuppateknikko, niin paljon enemmän ja tietoisemmin noita kirj.virheitä tekee :)
Joku provoilija on tuo koneteknikko. :)
olen kun nämä illan viestit olen lukenut. Tässä 0,2% humalassa tulee tehtyä itsekin yhtä paljon virheitä kuin nää kaks jannuu, mut muistan kuitenkin oikolukea viestini ennen "LÄHETÄ VIESTI"-napin painamista...
Mä en ole kyl koskaan tajunnut tuota keskustelupalstoilla provoilua. Sitä on paljon jännittävämpää harrastaa ihan "livenä" lauantai-iltaisin kun tulee baarista ;)