rinkka selkään

onko painavien kanniskelu/nostaminen vaarallista alkuraskaudesta?
eli voinko huoletta lähteä vaellukselle rinkka selässä, vai aiheutuuko siitä masuasukille vaaraa?
1274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...vaellukselle, jos vaan saat rinkan vyön vielä kiinni (itsellä ei enää oikein onnistuisi=) )niin ettei se tunnu pahalta. Keskenmenoa ei voi itse aiheuttaa millään keinoin, menee kesken jos on mennäkseen kuitenkin varsinkin ihan alussa.

Mukavaa vaellusreissua!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raskaana... kirjoitti:

onko painavien kanniskelu/nostaminen vaarallista alkuraskaudesta?
eli voinko huoletta lähteä vaellukselle rinkka selässä, vai aiheutuuko siitä masuasukille vaaraa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu