Älkää jauhako paskaa

http://www.nettiauto.com/viewVehicle.php?id_car=559599&PN[0]=simp_search&PL[0]=simpleSearch.php?id_vehicle_type=@id_make=208@id_model=@id_car_type=@id_fuel_type=@pfrom=@pto=@yfrom=@yto=@search=Hae
41929
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onkohan nyt yksi nolla tullut liikaa?
Tarjoan tosta romusta 2850e.
12000-15000 olisi jotenkin mahdollista, mutta olisi edes ihan oikeesti alkuperäinen.
Historia, omistajat ja kuitit pitäisi löytyä.
Päällemaalattu ja itseviritetty muka orkkis??
Ja kukas se oikea omistaja on? Onkos pojat hevoskauppiaiden edustajia?
Jos semmoista lehteä kuin Pahkasika vielä julkastas, niin ton ilmotuksen paikka olis siellä.. että morjens ja onnea.

Äänestä

Löytännä onnellista omistajaansa.Tämä pommihan oli esillä jossakin täällä 24,ssa jo aikaa sitten.Olisi muuten mielenkiintoista nähdä kuvaa autosta edestäkin. Näyttäisi olevan niin mielenkiintoinen värivalinta keulapalassa.Ei varmaankaan mälätty....On tainnut tulla kiire päästä eroon kun ei ole keretty tai kehdattu edes värjätä auton sävyyn.Onnea vaan auton myyjille

Äänestä

Niin ,taisin kommentoida jo sitä aikaisempaa ketjua.
Mikähän tässä on takana? Auton todellinen arvohan on aika vaikea sanoa, koska se ei enää ole edes alkuperäinen. Ja, kun alkuperäisen (siis historialla) saa kilpiin n 12 - 14 tuhannella, herää epäillys mistä on kysymys.
Onko tämä todellakin joku "kaikkien aikojen" vedätys? Jossa siis toivotaan, että löytyy tarpeeksi tollo rahamies (lottovoittaja tms), joka ei ymmärrä mistään mitään, mutta isot rahat polttelee taskussa.

Vinkkinä omistajille, jos ei ole vielä selvinnyt: tässä autossa tuo remmi ainoastaan LASKEE hintaa, koska auto ei enää ole alkuperäinen. Tämähän voidaan jo laskea jonkin sortin tekniikanvaihtopommiksi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostakaa bmw kirjoitti:

http://www.nettiauto.com/viewVehicle.php?id_car=559599&PN[0]=simp_search&PL[0]=simpleSearch.php?id_vehicle_type=@id_make=208@id_model=@id_car_type=@id_fuel_type=@pfrom=@pto=@yfrom=@yto=@search=Hae

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu