Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tuulihousut/sadeasut..

moikka onko naisia..tai pareja joilla myös tuuliasu/sadeasu fetissi..vois tutustua..ja viettää aikaa asuissa..
102819
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

me ollaan sellanen pari mut ei oteta muita kyytiin - hähääää!

Äänestä
  • Ollaan mekin sade/tuuliasussa. Ja olisi kiva tavata em aiheesta kiinnostuneita ja kirjoitella kiinnostavia juttuja:)

    Äänestä

  • sadeasupari kirjoitti:

    Ollaan mekin sade/tuuliasussa. Ja olisi kiva tavata em aiheesta kiinnostuneita ja kirjoitella kiinnostavia juttuja:)

    tänne aina välillä ilmestyy viestejä, joissa peräänkuulutetaan muita sadeasujen ystäviä.
    Kun tätä varten on erityinen ryhmäkin, niin vois kuvitella, että sieltä ne samoin ajattelevat ystävät helpommin löytyisivät.

    Äänestä

Sadevaatteissa ei ole mitään seksikästä. Eikö sinulle ole koulussa opetettu miten seksiä harrastetaan?

Jos vaatteista haluat keskustella, miksi laita viestiä vaatteet/muoti-osastoon?

Äänestä
  • Millon täällä on alkanu käydä tällasta porukkaa?

    Palsta on tietääkseni leikit&fetissit?

    Äänestä

On sadeasu naisia ,mutta mistä löytyy sellaisia miehiä johon voi luottaa ja pitää sadeasuista.

Äänestä
  • No,meitähän on toki moneen junaan harmi jos oot tavannu niitä niin sanotusti "väärässä junassa olevii" ? Mikäs sen mukavampaa onkaan kun naisen kanssa sade/kuravaatteeissa temmeltää sadesäällä ulkona ja toki sisälläkin :-)

    Äänestä

  • ..monet pitävät fetissinsä omana salaisuutenaan, eivätkä koskaan pääse toteuttamaan haluamaansa.
    Jos minä olen päässyt jonkun mielenkiintoisen henkilön kanssa asialliseen alkuun, aiheesta kuin aiheesta, niin kyllä se luottamus siinä tulee esille jo tutustumisvaiheessa. Jos alkaa tuntua siltä ettei tämä "suhde" ole luottamuksellinen, jätän asian sikseen..muussa tapauksessa,,,niin... ;) Ota selvää ! yhteystiedot profiilissa

    Äänestä

  • Ja se olen minä. luotettavuus on asia jota ei voi tällasella foorumilla osoittaa, se tulee tutustumisen kanssa, pikkuhiljaa. mun fetissi on liukkaat sadeasut, kiinnostas jutella asiasta sun kanssa jos kiinnostuksesi on samankaltainen? en ole suoraan hakemassa mitään seksiseuraa vaan ystävää jonka kans voi jutuissa jakaa saman asian..sittepähän näkee mihin kaikki johtaa. ;-)
    jos kiinnostuit laita mailia [email protected].

    Äänestä

  • moro kyl viel pystyy luottamaan joskus ois kiva tutustua johonkin toiseen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


santtu kirjoitti:

moikka onko naisia..tai pareja joilla myös tuuliasu/sadeasu fetissi..vois tutustua..ja viettää aikaa asuissa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu