Millä asennolla tai keinolla saisin naiselleni orgasmin, jollain muulla kun klitoriksen hiplaamisella kun sais niin olis tosi hyvä juttu. Itse kun saan, niin tulee vähän vajaa olo vaikka partneri väittää että ei se haittaa jos ei itse saakkaan.
ei vaan saa..
gypro
31187
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
selälleen ja jalat ylös.Työnnyt tässsä' asennossa syvälle-hyvä tuntuma g-pisteeseen.
Mulla vähän sama vika kun sun naisellas, tosin saan vain suuseksistä orkun, mutta uskoisin, että tällä pöytä-konstilla saan vielä joskus-lähellä meinaan oli kerran ja toivossa on hyvä elää:) toki muutkin asenot, joissa stimuloidaan g-pistetta on hyviä.Ja muuten riippuu omasta vehkeestäsikin, mikä asento parhaiten sopii.
Ratsaille:)
Vai että ei haittaa... nainen voi sanoa niin mutta tuskin on naista joka ei haluaisi kokea orgasmia omalla kohdallaan. Tuntuu siltä että hän vain rauhoittelee sinua, mahtaako peräti taustalla olla pelko että jätät jos hän tunnustaisi että häntä harmittaa kun ei saa orgasmia. Omasta kokemuksesta puhun, ensin pidin asiaa samantekevänä mutta nyt vanhemmiten olen kyllä alkanut asiaa enemmän miettimään koska en ole minäkään miehen kanssa lauennut. Mieheni ei edes kysy sainko, hän pitää huolta vaan omasta laukeamisestaan.
Sitten sain vinkin että käsisuihkulla voi kokeilla sitä, ja tosiaankin: orgasmiin ei tarvita välttämättä miestä, sen voi saada aikaan isekin. Elämäni paras tunne käsisuihkulla oli tänään, pimppi sykki ihanasti.Aion jatkaa samaa rataa suihkun avulla, koska kerta kerralta on tuntunut paremmalta. Vielä ei ole mitään "maailmoja räjäyttävää" tunnetta tullut, mutta ehkä pikkuhiljaa..