VÄHÄNKÖ PORVAREITA

KIVAA KUN MEETTE NIIN HELPOSTI HALPAAN, USKOTTE IHAN KAIKEN MITÄ KIRJOITETAAN. =D
3118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Porvarit on täysin vietävissä, muttei se ole mikään ihme, niiden maailma on sekaisin ja ne ovat järkyttyneitä tappiosta pressan vaaleissa.
Odotellaan kun ne häviää eduskuntavaalit.

Äänestä
  • että oikeistolaiset voittaa, eivät tajua että puolueita on paljon ja että äänet myös siten hajaantuu. =D =D =D =D

    Äänestä

porvareita, vaan oikeistolaisia, heh,heh...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VEDÄTETÄÄN, HEHHH kirjoitti:

KIVAA KUN MEETTE NIIN HELPOSTI HALPAAN, USKOTTE IHAN KAIKEN MITÄ KIRJOITETAAN. =D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu