Martina Aitolehti alasti
Neig
1023997
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kotkien kotka
Kamala akka muuten, mutta nännit on aika isot ja törröttää kivasti. Nuorilla muijilla kun on harmittavan harvoin kunnon törrönännejä.
Eipä voi sanoa hänen olevan luonnonkaunis, ei vartalolta eikä kasvoilta. Pelkät silikonit eivät kyllä vielä naista tee. Voisi verrata Marikaan, jotta tylsällä kirveellä veistettyjä molemmat.
Tosiaan,, pelkät silikonit eivät tee kauniiksi jos tekevät yleensä ollenkaan. Itse tykkään luonnon omista varustuksista ja niitä on kiva katsella. Tämä kuva on ainakin ihan P....stä.
Ei tosiaankaan mikään kaunis-tai hyvännäkönen kuva, josko tuosta naisesta etes sellaista saisi.
EI VÄKISIN,, uskokaa nyt. Mutta pääs ainakin väliaikaseksi julkkikseksi, tosin tälläsiä ei kukaan kauaa muista. Turha kuva.
Nyt on näppis tahmassa.
sexy, sexympi, Martina....
Pahinta koko jutussa on se, että Martinalla ei oikeasti ole kaikki kotona, joten mua harmittaa sen puolesta tuo alasti heiluminen julkisuuden vuoksi.
Ei se hakemaansa hyväksyntää noin saavuta. Vaatteet päällä olisi voinut säilyttää kunnioituksen, niin omansa ja muidenkin.
Siinähän sitä jo tarpeeksi!
nuorella naisella!
Kyllä tuo aina jotkut Vivit ja Kiira Korvet voittanee mennen tullen.
kevyt selluperse